Bukvy x Heja Livet
Nedan visas de fem PR-ex/Samples ger jag bort till fem personer som förtjänar lite extra väsk-värme denna vecka. Tagga din kompis i ett inlägg, skriv det nr på väska hon skulle passa med och en gullig rad till henne. Glöm inte att bjuda in henne till Heja Livet om hon inte redan är medlem.
Väska 1: Shikibu 4-i-1 plånboksväska (svart/silver med bred rem)
Väska 2: Bo Bardi 5-i-1 väska (Mole/silver). Detta är en väska tillverkad i Italienskt, ekologiskt kalvskinn och mocka som åldras mot det beiga över tid.
Defekt: väskan har varit ett press-ex som missfärgats fram på mockan. Jag tror det finns god chans till att det slits bort när den används.
Väska 3: Bo Bardi 5-i-1 väska (Mole/silver). Detta är en väska tillverkad i Italienskt, ekologiskt kalvskinn och mocka som åldras mot det beiga över tid.
Defekt: Spännet på dragkedjan har hoppat av.
Väska 4: Bo Bardi 5-i-1 väska (Plum/guld). Väskan är gjort utav Portugisiskt garvat kalvskinn och komocka.
Defekt: Väskan har en ljus skada i det grängade lädret på framsidan. Se bild.
Väska 5: Bo Bardi 5-i-1 väska (Svart/silver). Väskan är gjort utav Portugisiskt garvat kalvskinn och komocka.
Defekt: skylt-ex.
OBS!
På dessa gåvor ingår inga garantier men vi hjälper dig naturligtvis gärna vidare och ordnar eventuella problem till självkostnadspris.